Hekimlerimiz

Dilek İMRE

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezuniyetimden (1987) itibaren Diş Hekimi olarak kendi kliniğimde çalışmaktayım. Özellikle ilgi alanıma giren konular; Hastalık önleyici ve koruyucu yöntemler, Çene eklemi Rahatsızlıkları, Diş Sıkma ve Gıcırdatmaya bağlı; yüz, baş, boyun bölgesi ağrıları. Diş Beyazlatma, Estetik Dişhekimliği, Protezler, Dolgular. Her yaş grubu hastada çalışmalarımı sürdürüyorum.

Hastalarla ilk tanışmadan itibaren, hastayı ve hastalığını tanımada ve tedavi sürecinde, hastaların korku ve stresini azaltmada; Geleneksel Çin Tıbbı, BDORT (Bi Digital O-Ring Test), Enerji Teknikleri, Holistik(Bütünsel)Dişhekimliği, Biorezonans, Yoga ve Nefes Tekniklerinden yardım alıyorum. Hastaların hastalık öncesi desteği, hastalığın önlenmesi, vücudun kendi kendini iyleştirmesi konularıyla çalışıyorum.

İzmir Diş Hekimleri Odası üyesiyim. Bölgesel ve Uluslar arası Kongreler, Toplantı, Seminer ve Kurslar ile güncel bilgileri takip ediyorum. İş saatleri dışında; Yoga, yüzme, yürüyüş, tenis oynamak, özellikle sinemada film izlemek, aile ve dostlarla zaman geçirmek en sevdiğim uğraşlar.

Ege Üniversitesi Spor Akademisi üçüncü sınıfında okuyan bir oğlum var.

Kadir Tümay İMRE

26.04.1962 tarihinde Kırıkkale doğdum, ilkokulu Bornova Yavuz Selim İlkokulunda, liseyi ise Bornova Anadolu Lisesinde okudum. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum. Evliyim ve spor akademisinde okuyan Ozan isimli bir oğlum var.

Dişhekimliğinin her branşında mesleğimi uygulamaya devam etmekteyim, ancak 25 yıllık meslek hayatımda özellikle koruyucu dişhekimliği, cerrahi ve implant uygulamaları ilgi alanıma girmektedir.

Hobilerim arasında yelkencilik, halk dansları ve akordeon çalmak yer almaktadır.

İzmir Dişhekimleri Odası yönetim kurulu üyeliği, Oda Başkanlığı, Türk Dişhekimleri Birliği Yönetim Kurulu üyeliği ve Genel Başkan vekilliği görevlerinde bulundum.